Rezultātu saņemšanas veidi

Analīžu rezultātus var saņemt izdrukātā formā laboratorijas reģistratūrā un Datamed.lv sistēmā. Datamed sistēmā izmeklējumu rezultātus var apskatīt 30 dienu laikā pēc analīzes nodošanas bez maksas. 

Analīžu pārskata saņemšana:

Latvijas valsts iedzīvotājiem

Ir internetbankas piekļuve

www.datamed.lv mājas lapā, izmantojot eID karti vai autorizējoties ar internetbanku (Swedbank, Luminor, SEB banka,Citadele). Bērna analīzes var atrast sadaļā “Aizbilstamie”!

Nav internetbankas vai eID kartes piekļuves

Analīžu nodošanas brīdī obligāti paziņojiet savu tālruņa Nr. un e-pasta adresi! Pēc analīžu pārskata sagatavošanas uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta saite uz analīžu pārskatu – atverot saiti, ievadiet sava tālruņa numuru, ko norādījāt, nododot analīzes! Uz Jūsu mobilo tālruni tiks nosūtīts piekļuves kods (derīgs 10 minūtes), kuru ievadot, Jums būs iespēja apskatīt analīžu pārskatu. Ja ir nepieciešams atkārtoti atvērt analīzes, augstāk minētās darbības jāatkārto.

Nerezidentiem

Ar uzturēšanās atļauju Latvijā un piešķirtu Personas kodu (ja ir Bankas kods vai eID karte)

www.datamed.lv mājas lapā, izmantojot eID karti vai autorizējoties ar internetbanku (Swedbank, Luminor, SEB banka, Citadele). Bērna analīzes var atrast sadaļā “Aizbilstamie”!

Nav Latvijas Republikas personas koda

Analīžu nodošanas brīdī obligāti paziņojiet savu tālruņa Nr., e-pasta adresi, dzimumu, dzimšanas datumu un valsts piederību! Pēc analīžu pārskata sagatavošanas uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta saite uz analīžu pārskatu – atverot saiti, ievadiet sava tālruņa numuru, ko norādījāt, nododot analīzes! Uz Jūsu mobilo tālruni tiks nosūtīts piekļuves kods (derīgs 10 minūtes), kuru ievadot, Jums būs iespēja apskatīt analīžu pārskatu. Ja ir nepieciešams atkārtoti atvērt analīzes, augstāk minētās darbības jāatkārto.

Atcerieties pateikt laboratorijas darbiniekiem kā vēlaties saņemt savu analīžu rezultātus!

Ikdienā veicamo analīžu rezultātus var saņemt 6-8 stundu laikā, izņēmumi ir: retāk veicamie izmeklējumi, tie izmeklējumi, kas tiek sūtīti uz citām laboratorijām un testi, kuru veikšanai nepieciešams ilgāks laika periods (piemēram, mikroorganismu augšana). Skatīt analīžu sarakstu un veikšanas laikus.

Analīzes var nodot un rezultātus saņemt var arī anonīmi.

Par analīžu rezultātiem jākonsultējas ar ģimenes ārstu vai citu ārstējošo ārstu, īpaši, ja ir konstatētas novirzes no normas! Tikai Jūsu ārsts var precīzi interpretēt analīžu rezultātus, jo viņam ir zināmas Jūsu īpatnības un slimības vēsture! Mūsu laboratorijas ārsti var Jums sniegt konsultāciju par iespējamo novirzes cēloni un ieteikt, pie kāda speciālista vērsties.