Rezultātu saņemšanas veidi

Analīžu rezultātus var saņemt izdrukātā formā laboratorijas reģistratūrā un Datamed.lv sistēmā. Datamed sistēmā izmeklējumu rezultātus var apskatīt izmantojot eID kartes, SEB, DNB bank, Citadele, Nordea vai Swedbank internetbankas pieejas datus 30 dienu laika pēc analīzes nodošanas bez maksas. Cits veids, kā piekļūt saviem, vai nepilngadīgu bērnu rezultātiem  Datamed sistēmā ir reģistratūrā paziņot savu e-pastu un mobilā tālruņa numuru. Kad analīžu rezultāti būs gatavi (vai pārsūtīti uz partneru laboratorijām) un apstiprināti Jūs saņemsiet e-pastā saiti uz Datamed sistēmu. Saite aizvedīs Jūs uz Datamed vietni. Autorizācijai būs nepieciešams ievadīt Jūsu mobila talruņa numuru. Uz mobilo tālruni tiks nosūtīts piekļuves kods, kuru ievadot Jums būs iespēja apskatīt, lejuplādēt un pārsūtīt analīžu rezultātu.

Atcerieties pateikt laboratorijas darbiniekiem kā vēlaties saņemt savu analīžu rezultātus!

Ikdienā veicamo analīžu rezultātus var saņemt 6-8 stundu laikā, izņēmumi ir: retāk veicamie izmeklējumi, tie izmeklējumi, kas tiek sūtīti uz citām laboratorijām un testi, kuru veikšanai nepieciešams ilgāks laika periods (piemēram, mikroorganismu augšana). Skatīt analīžu sarakstu un veikšanas laikus.

Analīzes var nodot un rezultātus saņemt var arī anonīmi.

Par analīžu rezultātiem jākonsultējas ar ģimenes ārstu vai citu ārstējošo ārstu, īpaši, ja ir konstatētas novirzes no normas! Tikai Jūsu ārsts var precīzi interpretēt analīžu rezultātus, jo viņam ir zināmas Jūsu īpatnības un slimības vēsture! Mūsu laboratorijas ārsti var Jums sniegt konsultāciju par iespējamo novirzes cēloni un ieteikt, pie kāda speciālista vērsties.